Blog

Teksty na stronę internetową – wszystko, co musisz wiedzieć

  • by

Tworzysz właśnie stronę www dla swojej firmy i zastanawiasz się nad tym, skąd wziąć odpowiednie treści? Profesjonalne teksty na stronę internetową są niezwykle istotne – nie tylko z punktu widzenia SEO, ale też dlatego, że to właśnie one zawierają wszystkie niezbędne dla użytkowników informacje. Sprawdź,… Czytaj więcej »Teksty na stronę internetową – wszystko, co musisz wiedzieć

Copywriter freelancer – kiedy warto skorzystać z jego usług?

  • by

Od pewnego czasu zastanawiasz się nad skorzystaniem z usług copywritera, jednak nie wiesz, czy lepszym wyborem będzie zatrudnienie osoby na etat, czy może znalezienie freelancera? Sprawdź, czym zajmuje się copywriter freelancer i kiedy warto skorzystać z jego usług! Czym zajmuje się copywriter freelancer? Copywriter freelancer… Czytaj więcej »Copywriter freelancer – kiedy warto skorzystać z jego usług?

Prowadzenie bloga firmowego – pokaż, że jesteś ekspertem w swojej dziedzinie!

  • by

Dobry pomysł na biznes i ciekawa oferta to nie wszystko. Niezbędne są również odpowiednio zaplanowane działania marketingowe. To dzięki nim Twoja firma stanie się rozpoznawalna i zacznie się rozwijać, dzięki czemu coraz więcej osób będzie korzystać z Twojej oferty. Jednym z kluczowych działań, o których… Czytaj więcej »Prowadzenie bloga firmowego – pokaż, że jesteś ekspertem w swojej dziedzinie!

Pisanie tekstów na bloga – dlaczego jest tak ważne?

  • by

Prowadzenie firmy to nie tylko codzienna obsługa klientów, poszerzanie oferty czy dbanie o finanse, ale też różnorodne działania, które wyróżnią dane przedsiębiorstwo na tle konkurencji. Działania marketingowe powinny być przede wszystkim zróżnicowane i dopasowane do profilu działalności. Pisanie tekstów na bloga jest jednak czymś, co… Czytaj więcej »Pisanie tekstów na bloga – dlaczego jest tak ważne?

Profesjonalny copywriting – na co zwrócić uwagę?

  • by

Od pewnego czasu poszukujesz kogoś, kto przygotuje teksty na stronę Twojej firmy, jednak dotychczas nie trafiłeś na nikogo kompetentnego? Masz wrażenie, że treści, które otrzymałeś, nie spełniają Twoich oczekiwań – choć nie umiesz dokładnie określić, czego im brakuje? Jedno jest pewne – potrzebny Ci profesjonalny… Czytaj więcej »Profesjonalny copywriting – na co zwrócić uwagę?

Jak zacząć pisać bloga?

  • by

Pierwszy wpis na blogu o copywritingu – nie ma chyba lepszej okazji, żeby stworzyć tekst o tym, jak zacząć pisać bloga. To jedno z tych pytań, które większość internautów zadaje sobie przynajmniej raz w życiu. Mimo to tylko niewielki odsetek tych osób rzeczywiście bierze się… Czytaj więcej »Jak zacząć pisać bloga?