Przejdź do treści

Cennik usług

 

 

Zachęcamy do skorzystania z jednego z naszych pakietów!

 

Start

 

299 zł

na miesiąc

Dwa wpisy blogowe

Jednorazowy dobór tematów

Profesjonalne grafiki

Dobór słów kluczowych

Optymalizacja SEO

Optimum

 

549 zł

na miesiąc

Cztery wpisy blogowe

Jednorazowy dobór tematów

Profesjonalne grafiki

Dobór słów kluczowych

Optymalizacja SEO

Premium

 

1 149 zł

na miesiąc

Osiem wpisów blogowych

Przygotowanie strategii

Profesjonalne grafiki

Dobór słów kluczowych

Optymalizacja SEO

Wpisy blogowe

od 39 zł
za 1000 znaków

Teksty na strony www

od 49 zł
za 1000 znaków

Artykuły sponsorowane

od 39 zł
za 1000 znaków

Mailingi i newslettery

od 99 zł

Opisy produktów

od 29 zł
za 1000 znaków

Opisy kategorii

od 29 zł
za 1000 znaków

Chcesz zamówić większą ilość tekstów?
Możesz liczyć na korzystne rabaty!

Cennik copywritera – ile kosztują teksty na stronę www? 

Cennik copywritera ma ogromne znaczenie dla osób, które chcą skorzystać z profesjonalnego copywritingu. Nic dziwnego – wydatki na przygotowanie treści często stanowią sporą część budżetu marketingowego w firmie. Sprawdź, ile kosztuje pisanie tekstów. Jeśli chodzi o copywriting, cena za 1000 znaków może być bardzo różnorodna – podobnie jak cały cennik copywritingu. 

Copywriter – cennik

Chcesz skorzystać z usług copywritera, jednak nie wiesz, na jaki wydatek się przygotować? Podobnie jak w przypadku innych usług, nie tylko reklamowych, ceny są mocno zróżnicowane. Przygotowując swój cennik, copywriter bierze pod uwagę szereg czynników, między innymi to, ile czasu zajmuje mu przygotowanie tekstu, z jakich narzędzi korzysta czy kwestie związane z SEO. Im bardziej złożony jest tekst i im więcej usług dodatkowych oferuje dana osoba, tym stawki będą bardziej różnorodne. 

Z pewnością jednak nie warto oszczędzać, jeśli chodzi o profesjonalny copywriting – cena jest tu bowiem wyznacznikiem jakości. Wyobraź sobie, że chcesz naprawić swój samochód, ponieważ pojawiła się jakaś usterka. Wybierzesz niedoświadczonego mechanika, który weźmie od Ciebie niewielką kwotę? A może jednak skorzystasz z usług doświadczonego mechanika, który na pewno dobrze naprawi auto, choć usługa ta będzie nieco droższa? Ten sam przykład można odnieść do innych usług – remontowych, turystycznych czy zdrowotnych. Jeśli zależy Ci na jakości, wyznacznikiem będzie nie cena, a jakość świadczonych usług. 

Cena za copywriting – od czego zależy cena za 1000 znaków?

Copywriterzy w różny sposób rozliczają się za swoją pracę. Wiele zależy od rodzaju treści, a także od tego, jaka jest forma współpracy. W większości przypadków jednak można spotkać się ze stawką za 1000 znaków. Taka forma rozliczenia jest z reguły uczciwa dla każdej ze stron, ponieważ wynagrodzenie uzależnione jest od długości tekstu. Obecnie kwoty są różne – jeśli chodzi o content writing, cena za 1000 znaków może wynosić od 30 do nawet 70 zł. Im bardziej doświadczony copywriter i im większa jest jego wiedza w danej dziedzinie, tym wyższa będzie cena. I odwrotnie – w przypadku początkujących copywriterów, którzy dopiero uczą się zawodu, stawki mogą wynosić 30 zł za 1000 znaków lub mniej. 

Jak sprawdzić cenę usług copywriterskich? 

W większości przypadków copywriterzy rozliczają się kwotą za 1000 zzs, czyli 1000 znaków ze spacjami. Niezależnie od tego, czy chcesz zlecić opisy produktów, tekst sprzedażowy lub blogowy, prawdopodobnie spotkasz się z taką właśnie wyceną. Aby poznać cenę za tekst na stronę internetową, możesz poznać ceny usług copywriterskich. W ten sposób szybko poznasz cenę za napisanie różnych tekstów. Oczywiście stawki dobrego copywritera będą wyższe niż wynagrodzenie osoby, które dopiero uczy się, jak pisać dobre treści. Wszystko zależy od tego, czego oczekujesz. Pamiętaj jednak, że content marketing to najlepsza inwestycja w rozwój firmy. 

Ile kosztuje copywriting – przybliżone ceny 

Zamawiając teksty, musisz wziąć pod uwagę kilka czynników. Kwota za 1000 znaków to nie wszystko. Znaczenie ma to, co dokładnie otrzymasz w tej cenie. Wielu copywriterów oferuje na przykład analizę słów kluczowych czy optymalizację tekstów pod SEO, a także dobór grafik. Ważne jest też to, jak długi będzie tekst. Standardowy tekst na bloga powinien mieć około 4000-5000 znaków, co oznacza, że przy kwocie 39 zł zapłacisz od 156 do 195 zł za taki tekst. Z reguły stali klienci mogą liczyć na korzystne rabaty!

Ogromne znaczenie ma także jakość tekstów, również jeśli chodzi o tzw. teksty SEO. Tekst ekspercki zawsze będzie nieco droższy – musi być bowiem merytoryczny. Potrzebny jest tu research, a także dobre rozpoznanie potrzeb Twoich klientów. Pamiętaj – praca copywritera to nie tylko napisanie tekstu. To złożony proces, który obejmuje wiele etapów, szczególnie jeśli chodzi o artykuły eksperckie. Nie bez powodu usługi copywriterskie są tak cenione przez marketingowców! 

Cennik copywritera – postaw na wiedzę i doświadczenie!

Choć cena tekstów ma bardzo duże znaczenie, kluczowe dla Ciebie powinno być przede wszystkim to, jakiej jakości są przygotowane teksty. Jeśli zależy Ci na dobrych wynikach pozycjonowania Twojej strony, koniecznie znajdź copywritera, który oferuje optymalizację tekstów pod SEO i wie, jako to zrobić. Jeśli chodzi o content writing, cena zawiera w sobie wiele elementów – od ceny za pisanie bloga, poprzez cennik artykułów sponsorowanych, aż po ceny za mailingi, newslettery czy posty na social media. Im bardziej rozbudowany cennik copywritingu, tym lepiej – dzięki temu masz bowiem możliwość skorzystania z wielu różnorodnych usług, który z pewnością będą ważnym wsparciem Twoich działań marketingowych. 

Koniecznie sprawdź nasze ceny i znajdź najlepszą ofertę dla siebie!